Kirjeldus
100W dioodlaserriba
100W Diode Laser Bar kasutatakse dioodlaser karvade eemaldamise masin remont teenus. Samuti saab seda kasutada tööstuslikuks pumpamiseks ja lasersiduriks.
>Micro kanalijahuti Saksamaa imporditud
> eluaeg: üle 10000 tunni
>Erine disain mikrokanali dioodlaser masin


| Optiline | |
| Kesklainepikkus λ | 808nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5nm |
| Väljundvõimsus | 100W |
| Spektraallaius FWHM | ≤3nm |
| Spektraallaius FW90%E | ≤6nm |
| Kiirtelje lahknevus(FWHM) | 40Deg |
| Aeglane telje lahknevus (FWHM) | 10Deg |
| Polarisatsioonirežiim | Tm |
| Kalde tõhusus | ≥1.0W/A |
| Elektri | |
| Praegune Iop | ≤110A |
| Lävi praegune Ith | ≤20A |
| Tööpinge Vop | ≤2V |
| Energiateisenduse tõhusus | ≥55% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 15~30°C |
| Säilitustemperatuur | 0-55°C |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0.28nm/°C |
| Jahutusvedelik | Deioniseeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 0,4-0,7L/min |
| Maksimaalne sisse-sissemineku rõhk | 380kPa |
| Vastupanu | 0,25-5MΩ*cm |
Sertifitseerimine
Tellimuse kord:
1. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel
2. Saadame PI teile tasumiseks, maksetähtaeg on T / T või Western Union
3. Kui makse on tehtud, korraldame tootmise
4. Tarneaeg on 1-4 nädalat sõltub erinevast tellimuse kogusest ja soovist.
5. Pärast kohaletoimetamist saadame teile DHL UPS FedEx TNT jälgimise nr.
6. Kvaliteedigarantii on üks aasta.
Kuum tags: 100w diood laser baari tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










