800 mW 974 nm 14-Pin Butterfly laserdiood
Funktsioonid:
Madala pingega 14-pin liblikapakett
Maksimaalne väljundvõimsus 1100mW pöördevaba
Töötemperatuuri vahemik -20 kraadi kuni 85 kraadi
Suure tõhususega TEC-temperatuuri kontroll (Ts{0}} kraadi)
Kõrge stabiilsusega Fiber Braggi resti lukustus (FBG)
Ainulaadne haakeseadise pakendamise tehnoloogia, kõrge efektiivsus, kõrge stabiilsus
Valikuline ühemoodiline kiud/polarisatsiooni säilitav kiud/FC/PC pistik
Töökindlus vastab Telcordia GR-468-CORE standarditele
Kodumaine kiip
Rakendused:
Mitmeastmeline DWDM-süsteem (EDFA-d)
Madala müratasemega EDFA-d
Ultrakiire laserpumba allikas
ASE valgusallika pumba allikas
CATV
Fiber võimendi
Valikuline lainepikkus: 974nm, 976nm
Valikuline võimsus: 200 mw / 300 mw / 400 mw / 500 mw / 600 mw / 700 mw / 800 mw / 900 mw / 1000 mw
Optilise kiu tüüp: Hi1064 ühemoodiline, PM980
Paljas ots, FC/PC, FC/UPC ja FC/APC pistikud on valikulised


Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: FC974FBG800
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 974 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±1 nm |
| Väljundvõimsus | 800mW |
| Fiber | |
| Fiber | Tere 1060 |
| Kiu pikkus | >1m |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Elektriline | |
| Lävivool Ith | 90mA |
| Töövool Iop | 1000mA |
| Tööpinge Vop | 2.5V |
| Soojus | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: 800mw 974nm 14-pin butterfly laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










