4W 450nm fiibersidestatud dioodlaser
4W 450nm Fiber Coupled Diode Laser on kiudlaser, mis kasutab võimendamiseks kiudkiudsüdamikku, et saavutada paremat jõudlust ja tugevamat emissiooni lainepikkust . 4W 450 nm fiibersidestatud dioodlaser 200 um kiudsüdamikuga, 0,22NA numbriline ava, SMA90 kiudühenduse 1 ühendamiseks. Töövool on 4A, soovitatav katsetemperatuur on 25 kraadi. Kõrge efektiivsus 14 kontaktiga, erinevad funktsioonid vastavad erinevatele nõuetele.
Peamised omadused:
4W väljund, kõrgeim võib olla 200W
450nm sinine diood
Standardkiud 105um/0.22NA/1-2m/SMA905
PD<3000uA, Thermistor 10±5%/3930
TEC Töövool/pinge 6A/10V
Kõrge efektiivsus, kõrge töökindlus ja kõrge stabiilsus
Suurepärane valik hästi peegeldavate materjalide töötlemiseks

Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC450DL4
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 450 nm |
| Väljundvõimsus | 4W |
| Elektriline | |
| Töövool | 4A |
| Tööpinge | 4V |
| PD | <3000uA |
| Termistor | 10±5%/3930 |
| TEC töövool/pinge | 6A/10V |
| Fiber | |
| Kiu pikkus | 1m, saab kohandada |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,3nm/kraad |
Joonistamine

Kuum tags: 4w 450nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










