20W 808nm 200um fiibersidestatud laserdiood
Saadaval kompaktse pakendiga 808 nm kiudühendusega laserdiood võimaldab tööstuses suurt väljundvõimsust ja kõrget sidumistõhusust. Suure väljundvõimsusega 1 W kuni 150 W pakub laserdiood üliintensiivset ja CW laservalgusallikat laserpumpamise allikas, meditsiinis, materjalide töötlemisel ja printimisel jne.
Saadaval on kohandatud versioon ja erinevate kiudude jaoks loodud süsteemid
Rakendus
Fiiberoptilised sidesüsteemid
Fiiberoptilistes sidesüsteemides kasutatakse andmete edastamiseks pikkade vahemaade taha kiudoptilise sidega laserdioode. Kiudoptilised kaablid on elektromagnetiliste häirete suhtes immuunsed ja suudavad edastada andmeid väga pikkade vahemaade tagant väga väikese toitekaoga. See muudab need ideaalseks kasutamiseks telekommunikatsioonivõrkudes.

ESD-KAITSE – elektrostaatiline lahendus on toote ootamatu rikke peamine põhjus. ESD vältimiseks kasutage äärmist ettevaatust. Kasutage toote käsitsemisel randmerihmasid, maandatud tööpindu ja rangeid antistaatilisi tehnikaid.
Spetsifikatsioon:
Tootenumber: FC808DL20
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Lainepikkus | 808±5nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Spektri laius FWHM | 5nm |
| Fiber | Tüüpiline väärtus |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber NA | 0,22 NA |
| Elektriline | Tüüpiline väärtus |
| Töövool | 9.5A |
| Lävivool | 1.2A |
| Tööpinge | 5.6V |
| Termiline | Tüüpiline väärtus |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemp. | -30-70 kraadi |
Kuum tags: 20w 808nm 200um kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










