20W 976nm fiibersidestatud laserdiood
Brandnew tarnib kiudühendusega dioodlasereid, mis kasutavad professionaalset sidestustehnoloogiat ja millel on mitmeid eeliseid, nt kompaktne disain, stabiilne väljundvõimsus, suur võimsus, kõrge efektiivsus ja mugav pakend.

Joonis:

Spetsifikatsioon:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Spektri laius FWHM | ≤7 nm |
| 90% võimsus | 0,15 NA |
| Kallaku efektiivsus | ≥1.8W/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | 30 mm |
| Puhvri läbimõõt | 250 um |
| Fiber südamiku läbimõõt | 105 um |
| Kiudkatte läbimõõt | 125 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | CO/ST/SMA |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ≤11.5A |
| Lävivool Ith | ≤0.9A |
| Tööpinge Vop | ≤3.7V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥47% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~55℃ |
| Säilitustemperatuur | -30-70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3 nm/℃ |
Meist:
Sertifitseerimine:
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust
Tellimisprotseduur:
1. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel (info@brandnew-china.com)
2. Saadame teile maksmiseks PI, maksetähtaeg on T/T või Western Union
3. Kui makse on tehtud, korraldame tootmise
4. Tarneaeg on 1-4 nädalat sõltub erinevatest tellimuse kogusest.
5. Pärast kohaletoimetamist saadame teile DHL UPSi jälgimisnumbri.
Kuum tags: 20W 976nm Fiber Coupled Laser Diode tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










