300 W 976 nm fiibersidestatud laserdiood
Kiired üksikasjad:
-- Suur võimsus 300 W
Saadaval on ka -915 nm lainepikkus
-- Saadaval on SMA905 kiud
--eluiga: üle 10000 tunni
Mudel pakub muljetavaldavat 300 W väljundvõimsust lainepikkusel 915 nm 200 µm kiust. Töötades 0,22 NA-ga, tagab see laser täiustatud rakenduste jaoks erakordse võimsustiheduse.
See laser sobib ideaalselt tööstuslike kiudlaserite, kiudlaservõimendite ja otsedioodmaterjalitöötlussüsteemide jaoks.
Märkus. Absoluutseid maksimaalseid reitinguid võib seadmele rakendada vaid lühikeseks ajaks. Pikaajaline kokkupuude maksimaalsete hinnangutega või kokkupuude ühest või mitmest maksimaalsest reitingust võib põhjustada seadme kahjustusi või mõjutada seadme töökindlust.

Joonis:
![_KLUHXX[K[Z80}PV]QR%{ZC](/Content/upload/201998745/201908201513551526179.png)
Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC976DL300
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±3 nm |
| Väljundvõimsus | 300W |
| Kallaku efektiivsus | 18W/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | 60 mm |
| Kiu pikkus | 1.5-2m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | Paljas ots/SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool | 18.5~21A |
| Tööpinge | 34~36V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemp. | -20-55℃ |
KKK:
Kas saate pakkuda tehnoloogilist tuge?
Jah, meil on teie õigeaegsete teenuste jaoks professionaalne tehnoloogia tugimeeskond.
Mis on pakett?
Originaal karbis pakend. Või klientidena' nõue.
Kas pakute toodetele garantiid?
Jah, kõiki tooteid on enne väljastamist testitud.
Eluaegne tehnika tugi. 2 aastat garantiid.
Kuum tags: 300W 976nm Fiber Coupled Laser Diode tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










