100 W 976 nm suure võimsusega kiudühendusega laserdiood
Omadused:
- Uus toode 7mm mentaalse jopega
- 100 W väljundvõimsus, 976 nm kesklainepikkus (saadaval ka 808 nm 915 nm)
- 200um fiibersüdamik, 1M kiu pikkus, tühi ots.
- Kõrge küllastusega väljundvõimsus
- Saame teha kohandatud toote (teie soovil)
Rakendused:
- Kiu märgistamise allikas
- Lõikamise allikas
- Graveeringu allikas
- Mantenni töötlemine

Andmeleht
Toote nr: FC976DL100
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 100W |
| Fiber | |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber NA | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 20A |
| Lävivool Ith | 2A |
| Tööpinge Vop | 15V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
Joonis:

Täiesti uus fiiberlasermärgistusmasin 100W
Kiudlaseriga graveerija
Lasermärgistus metallile, hõbedale, roostevabale terasele, kullale jne.
Tehase otsene kiire FedExi/DHL-i kohaletoimetamine - Saabumine umbes 5 tööpäeva jooksul
Hind sisaldab kõiki USA klientide kulusid - 1 aastane garantii kogu masinale
100 W laser on nende kategooriate kõige kallim, kiireim ja võimsaim kiudlaser. See sobib paksude metallide jaoks, mis vajavad lõikamist või sügavat graveerimist. Kui on vaja jälgimist või jälgimismärgistust, võib 100 W kiudlaseri lisavõimsus olla kahjulik. Kui märgistamise vajadusteks piisab 20W või 30W, siis lisavõimsus mitte ainult ei lisa tarbetuid kulusid, vaid põhjustab ka tarbetuid kahjustusi. Lisaks, mida suurem on võimsus, seda ebatäpsem on märk, mis tähendab, et enamiku rakenduste jaoks pole lisavõimsus tavaliselt vajalik.

Kuidas tellida?
Alates põhilistele toote- ja paigaldusküsimustele vastamisest kuni kõige keerukamate kohandamisnõueteni – meie sõbralik, kõrgelt{0}}koolitatud klienditeenindusmeeskond on valmis aitama.
Palun esitage see vorm meie pakutavate toodete ja teenuste kohta päringute jaoks. Võite meiega otse ühendust võtta e-posti või telefoni teel.
Kuum tags: 100 W suure võimsusega kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










