Kirjeldus
Suure võimsusega pooljuhtdioodlaser
300 vatti, lainepikkus 976 nm
Saadaval on ka muud lainepikkused, näiteks 808nm, 915nm, 940nm...
Funktsioonid:
suur võimsus ja kõrge heleduskõrge efektiivsus, stabiilsus ja ülihea tala kvaliteet
Tasuv pakett ja lihtsustatud soojusjuhtimine
Rakendused:
Meditsiiniline
Kiudlaserpumba allikas, tahkislaserpumba allikas
Laserkeevitus, biomeditsiiniline ja materjalide töötlemine
Laserlõikus, Lasergraveerimine, Laserkatted
Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC976DL300
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±3 nm |
| Väljundvõimsus | 300W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Kallaku efektiivsus | 18W/A |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 19.5-21A |
| Lävivool Ith | 1.1A |
| Tööpinge Vop | 34-36V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur (mittekondenseeruv) | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur (mittekondenseeruv) | -20~55℃ |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | 0,35 nm/℃ |
Joonis:

Kuum tags: pooljuhtide suure võimsusega kiudühendusega dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas









