180 W 976 nm lainepikkusega lukustatud kiudühendusega dioodlaser
180 W 976 nm lainepikkusega lukustatud fiibersidestatud dioodlaser koosneb kiud-sidestatud pooljuhtlaserdioodist, optilisest kiust ja kiirt kujundavast optikast. Pooljuht-laserdiood koosneb kahe elektroodi vahele jäävast pooljuhtmaterjalist ja see tekitab kitsa, kollimeeritud laserkiire infrapuna-lähedal lainepikkustel. Väljundkiir on ühendatud ühe--- või mitmerežiimilise--optilise kiuga, mis juhib valgust pikkadele vahemaadele minimaalse intensiivsuse kaoga. Kiirt kujundav optika sisaldab läätsi ja difraktsioonivõresid, mida kasutatakse väljundkiire kujundamiseks ja suuna juhtimiseks
Kiired üksikasjad:
Dioodid töötavad hajutatud soojusallikatena, võimaldades õhu- või vesijahutusega-arhitektuure ennustatava suure töökindlusega.

Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976±1 nm |
| Väljundvõimsus | 180W |
| Spektri laius FWHM | 1 nm |
| Lainepikkuse nihe vooluga | 0,03 nm/A |
| Fiber | |
| Kiudsüdamiku/katte/puhvri läbimõõt | 200um/220um/320um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus/kiu kaitsetoru | 1,5–2 m/0,9 mm täisjope |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 13-14A |
| Lävivool Ith | 0.9A |
| Tööpinge Vop | 31~35V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | 25-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | -20-70 kraadi |


Kuum tags: 180w 976nm lainepikkusega lukustatud kiudühendusega dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










