500 W dioodlaserribade virn

Toote kirjeldus
1. Pikk kasutusiga:
Saksamaa imporditud laserriba, eeldatav eluiga 10000 tundi, 808nm 500w lasermoodul kasutab meie uusimat Ausni kinnitustehnoloogiat
2. Säästke raha:
Kuna oleme lasermooduli tehas, on meie dioodlaseri mooduli hind konkurentsivõimelisem kui teistel ilumasinate tehastel ja kaubandusettevõtetel.
3. Kogu tehniline tugi on saadaval.
Tegeleme dioodlasermontaaži, tarkvara, varuosade tootmisega üle 8 aasta. Kõik laserdioodide tehnoloogiad on teile avatud.
4. Kompaktne disain:
Vertikaalne virnastamine võimaldab laserdioodide kompaktsemat paigutust, võimaldades väiksemas ruumis suuremat võimsustihedust.
Spetsifikatsioon
Kauba number: WC808VS500
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 50W |
| Baaride arv | 10 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 60A |
| Lävivool Ith | 13A |
| Tööpinge Vop | 20V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis

Kuum tags: 500 W dioodlaservarraste virna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










