12 baari 1200 W kolmelainepikkusega laserdiood
Eelised:
12 baari, iga riba on 100 W, kokku 1200 W
Üksik 808nm, 755nm+808nm, 755nm+808nm+1064nm teie valikul
755 nm: kõige laiema valiku juuksetüüpide ja värvide jaoks.
808 nm: klassikaline laseriga karvade eemaldamise lainepikkus.
1064 nm: spetsialiseerunud tumedamatele nahatüüpidele.
Au-sn keevitamine, kõrge stabiilsus ja töökindlus
AR-kate aknal vähendab voolukadu
Suur võimsus tagab kiire suure karvaeemalduse hea efekti
Lihtne paigaldamine karvade eemaldamise käepideme parandamiseks ja hooldamiseks


Andmeleht
Kauba nr:WC781VS1200
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 755nm 808nm 1064nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 12 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool | ~100A |
| Lävivool | ~10A |
| Tööpinge | ~18V |
| Konversiooni tõhusus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23~27℃ |
| Filtreeritud veeosakesed | & lt;20 μm |
Pakendi joonis


Kuum tags: 12bari 1200w kolme lainepikkusega laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










