Weifang KM 10bar Laser Stack 1000W
Funktsioonid:
10 baari, 100 W baari kohta, 1000 W väljund
808 nm lainepikkus või mitme lainepikkusega 760 nm, 808 nm, 1064 nm ühes virnamoodulis
Baarid on pärit tippbrändilt American Coherent ja Saksamaalt Jenoptik
Kõva joodis AuSn tagab kõrge stabiilsuse ja töökindluse
Makrokanali jahutusstruktuur, lihtne kasutada
Kandiline valguskoht, hea energiakontsentratsioon
Peegeldusvastase kilega esiaknaplaat, mis vähendab võimsuskadu;
Toodetud puhastes ruumides ja täielikult suletud lämmastikuga, et tagada suurepärane keskkonnasõbralikkus.
Rakendused:
Karvade eemaldamise käsiinstrumendi vahetus ja parandamine.
Ühildub Weifang KM masinaga.
Spetsifikatsioonileht:
Kauba nr: WC808VS1000
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 10 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | Vähem kui 40 protsenti või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool | ~100A |
| Lävivool | ~10A |
| Tööpinge | ~18V |
| Konversiooni tõhusus | ~50 protsenti |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | <20μm>20μm> |
Joonis:
Kuum tags: weifang km 10bar laserpinn 1000w tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










