15W 940nm monteerimata laserriba
Ülevaade
Omadused:
Suur väljundvõimsus
Kõrge PCE
Kõrge töökindlus
Kõrge polarisatsioon
Kõrge heledus
Saadaval COS-i pakend
Rakendus:
Kiudlaseriga pumpamise allikas
Tahkis{0}}laseriga pumpamise allikas
Otsene pooljuhtlaser

Pakendamise põhimõte:
Liimimistehnoloogia: Laserkiibi kinnitamise protsess pakendi struktuurile, tavaliselt kasutatav liimimistehnoloogia hõlmab liimimist, kuumasoola sidumist jne. Liimimisel tuleb pöörata tähelepanu sobivate liimide kasutamisele ning tagada liimide ühtlane jaotus, et tagada laserkiibi stabiilsus ja töökindlus.
Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC940SE15
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 940 nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Töörežiim | CW |
| Emitter laius | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Õõnsuse pikkus | 4000μm |
| Paksus | 95-115μm |
| Spektri ribalaius (FWHM) | 5nm |
| Kalde efektiivsus | 1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 15A |
| Lävivool Ith | 1.4A |
| Tööpinge Vop | 1.75V |
| Konversiooni tõhusus | 60% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Jõudluskõvera ja suuruse joonis
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
KKK:
Millised on teie maksetingimused?
T/T või Western Union, teie valikul.
Kas pakute toodetele garantiid?
Jah, kõiki tooteid on enne väljasaatmist testitud.
Eluaegne tehnika tugi{0}} aastat garantiid.
Kuum tags: 15w 940nm monteerimata laserriba tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










