200W 905nm TO-Mount laserdiood
Kirjeldus
Pakume 200W 905nm TO18 laserdioodi kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga. Oleme aastaid spetsialiseerunud dioodlaserile. Hõlmab suurema osa Euroopast ja Ameerika turust, loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Omadused
Multi-Junction seadmed kuni 200 vatti
Tõestatud InGaAs/GaAs kõrge töökindlusega struktuur
Suure võimsusega suur optiline õõnsus (LOC)
struktuur kitsa kaugvälja jaoks
Suurepärane temperatuuri stabiilsus
Hermeetiline ja kohandatud disainiga pakend

Praktiline kasutamine
Vahemiku leidmine
Maamõõtmisseadmed
Relvade simulatsioon
Laserradar
Celiomeeter
Optiline päästik Meditsiiniline
Parameetrid
Kauba nr:TO905KZ200
Kauba nimi: 200W 905nm TO-Mount laserdiood
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 905 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Emitter laius | 200 um |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 40A |
| Lävivool Lth | 1A |
| Tööpinge Vop | 30V |
| Impulsi laius | 200ns |
| Töötsükkel | <0.1% |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~85 kraadi |
Üksikasjalik joonis
Kuum tags: 200w 905nm paigaldatav laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










