Kirjeldus
100W 808nm MCC laserriba karvade eemaldamise parandamiseks
Kirjeldus

Funktsioon
- Suur laseri võimsus
- Kõrge efektiivsus
- Pika eluea kõrge töökindlus
- Suurepärased tala omadused

Rakendus
- IR valgustussüsteem
- Materjali töötlemine
- Tööstuslik rakendus
- Laserpumba allikas
Parameetrid
Toote nr: MC808DB100
Kauba nimi: 100W 808nm MCC Laser Bar
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Baaride arv | 1 |
| Töörežiim | CW |
| Väljundvõimsus | 100W |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 40 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 10 kraadi |
| Elektriline | |
| Töövool | 100A |
| Lävivool | 25A |
| Tööpinge | 1.8V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus | 0,3L/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | <20μm |
Üksikasjalik joonis

Tootes kasutatud võimsuse füüsiline joonis ja100W 808nm MCC laserriba karvade eemaldamise parandamiseks pilt:


Kuum tags: 100W 808nm MCC laserriba karvade eemaldamise parandamiseks tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










