Kirjeldus
200W 793nm kiudühendatud dioodlaserit
Funktsioonid:
- Spetsialiseeritud kiudude ühendamineTehnikad põhjustavad kõrge efektiivsuse, stabiilsuse ja parema tala kvaliteedi .
- Täpsemad ja täpsemad tulemusedMaterjali töötlemisel, meditsiiniliste ravimite ja tahke oleku lasermeediumi pumpamisel .
- Väljundvõimsus: 350W QCW
- Väljundvõimsus: 200W QCW
Rakendused:
- Meditsiiniline
- spektrianalüüs
- Test ja mõõtmine

- Mitu, ühe emiteeritud kiududega seotud dioodide laserid on saadaval lainepikkustes vahemikus 405nm kuni 1550nm .
- See spetsiaalne lainepikkus 793nm koos kuni 200 W väljundvõimsusega . Meie spetsiaalsed kiudude valmistamise tehnikad tagavad kõrge tõhususe, stabiilsuse ja parema kvaliteediga, samas kui ranged kontroll ja sissepõletusprotseduurid tagavad iga toote usaldusväärsuse, stabiilsuse ja pika eluea .}.
- Väga kohandatavad paketid võimaldavad meil rahuldada klientide konkreetseid vajadusi, pakkudes kvaliteetseid tooteid mõistlike hindadega .
Kuupäevaleht
Üksuse number:FC793DL200
| Optiline | |
| Kesklainepikkus | 793nm |
| Lainepikkuse tolerants | ± 5nm |
| Väljundvõimsus | 350W QCW |
| Väljundvõimsus | 200W CW |
| Kiudaine | |
| Kiu südamik | 200um |
| Kiudude pistik | Paljas ots |
| Kiud n . a . | 0,22NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Elektri- | |
| Praeguse LOP -i juhtimine | 12A |
| Läve vool LTH | 2A |
| Tööpinge VOP | 73V |
| Soojus- | |
| Testi temp . | 25 aste |
| Salvestuse temp . | -30 ~ 70 kraadi |
Joonistamine:
Näide ühe elemendi laserdioodi (vasakul) ja mitme (3)-Element-laserdioodi (paremal) ehitamisest:

Kuum tags: 200W 793nm kiudühendatud dioodlaseritarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas














