15W 808nm ühe riba laserdiood
Toote kirjeldus
Laser CS-pakend pooljuhtlaserite valdkonnas viitab tavaliselt spetsiifilisele pakendistruktuurile, eriti pooljuhtlaserite varraste (mida nimetatakse ka laservarrasteks või laserkiipideks) puhul. "CS" võib siin tähistada juhtivusjahutust või sarnast pakkimistehnoloogiat, mida kasutatakse laserriba töö ajal tekitatava suure soojushulga tõhusaks haldamiseks.
Peamised osad:
Paigaldusalus või jahuti: see on tavaliselt Cu/CuW jahutusradiaator, MCC (mikrokanali jahuti) või MaCC (makrokanali jahuti) jne, mida kasutatakse laserriba tekitatud soojuse juhtimiseks ja hajutamiseks. Need jahutid on konstrueeritud keerukate struktuuridega, näiteks mikrokanalikihtidega, et tagada tõhusad soojusjuhtivuse teed1.
Laserriba: see on pooljuhtlaseri põhiosa, mis vastutab laserkiire tekitamise eest. Töötamise ajal tekitab laserriba palju soojust, mille jahuti peab hajutama
Joonis:

Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±5nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Spektri laius (FWHM) | <5nm |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 20A |
| Lävivool Ith | 5A |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 40% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Kuum tags: 15w 808nm ühe riba laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










