Kirjeldus
80 W 915 nm CS-kinnitusega laserdioodvardad
Joote: Indium / AuSn
Jahutusradiaator: Cu / WCu90 / WCu85
Kiiret telge saab vastavalt soovile kollimeerida.
Rakendused:
1) Tahkislaserpumpamine (DPSS-laser)
2) Dioodlaserkiudühendus
3) Meditsiiniline teraapia
4) Uurimisvõimendi &; Eksperimendid
5) infrapunavalgustuse&võimendi; Ravi
6) Muud tööstuslikud rakendused

Andmeleht
Toote nr: CC915SB80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 80W |
| Spektri laius FWHM | ≤6 nm |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 30 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 9Deg |
| Kallaku efektiivsus | ~1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ≤80A |
| Lävivool Ith | ≤15A |
| Tööpinge Vop | ≤1.9V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥55% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/℃ |
Joonistamine

Kuum tags: 80w 915nm cs-mount laserdioodlattide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










