Kirjeldus
80W 780nm CS-monteeritud laserdioodvarras
Toote kirjeldus
Kuna nende kiirgavad alad on paigutatud lineaarse massiivi moodustamiseks, saavutavad 80 W 780 nm CS-monteeritud laserdioodiriba LD-riba moodulid suure jõudluse, suure väljundvõimsuse ja suure töökindluse, kui need on ühendatud sobivate jahutusseadmetega.
Omadused:
780 nm, 80 vatti
Madal lahknevus
Kõrge töökindlus
Juhtivusjahutusega pakett CS Bar
Peamine rakendus:
Trükkimine
Meditsiiniline
Kollimeeritud tahkislaserpumpamine
Otsesed rakendused, näiteks materjali töötlemine

Andmeleht
Toote nr: CC780DL80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 780 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 80W |
| Töörežiim | CW |
| Emitterite arv | 19 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 80A |
| Lävivool Ith | 10.5A |
| Tööpinge Vop | 1.85V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 52% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/kraad |
Joonistamine

Kuum tags: 80w 780nm cs monteeritud laserdioodvarraste tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










