15 W 450 nm lahtiühendatav kiudühendusega dioodlaser
Omadused:
- Keskmise lainepikkus: 450±15nm
- CW
-
Kompaktne ja mugav korpus lihtsaks integreerimiseks
Rakendused:
- Laserlisandite tootmine
- metallide täppispaagutamine ja keevitamine

Tehnilised andmed:
Toote nr: FC450DL15
Kauba nimi: 15W 450nm fiiberopsidega dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 450nm±15nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Töörežiim | CW |
| Fiber | |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 3A |
| Lävivool Lth | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 24V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
Disain:

Meil on hea meel tutvustada meie 450 nm 15 W fiibe -sidestatud dioodlaserit, mis on loodud tõhusaks materjalitöötluseks, mis pole traditsiooniliste infrapunalaseritega võimalik.
Miks valida sinine laser?
Vask, kuld ja muud peegeldavad materjalid neelavad sinist valgust oluliselt rohkem kui infrapunavalgust, muutes 450 nm lainepikkuse ideaalseks järgmisteks rakendusteks:
Vase täppiskeevitus
Lisandite tootmine/3D printimine
Plastikust keevitamine
Laserkeevitus
Peamised omadused:
15W stabiilne väljund 450nm juures
Mitte{0}}ühendatav fiiberdisain - lihtne hooldus ja integreerimine
Kohandatav kiudsüdamik
Kompaktne õhkjahutusega{0}}konstruktsioon
Olenemata sellest, kas ehitate täiustatud lasersüsteemi või täiustate täppistöötluse võimalusi, tagab see moodul suure jõudluse ja hõlpsa integreerimise.
Sinisele lasertehnoloogiale üleminekul on meie kliendid teatanud:
Parem töötlemiskiirus
Parem järjepidevus liigeste kvaliteedis
Madalamad tagasilükkamise määrad tootmises
Kuum tags: 15w 450nm lahtiühendatav kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










