160 W 793 nm fiibersidestatud dioodlaser
Lainepikkust 793 nm kasutatakse peamiselt tuulium-leegeeritud kiudlaserite ja ütterbium-legeeritud kiudlaserite pumpamiseks ning sellel on footonite pleegitamise ja ütterbium-leegeeritud kiudude tumenemise efekt.
Ütterbium{0}}legeeritud kiudude puhul võib lainepikkus 793 nm tõhusalt pleegitada footonite tumenemise nähtust ning parandada kiudlaserite stabiilsust ja jõudlust. Katsed on näidanud, et 793 nm lainepikkusega laseri kasutamine võib ütterbium-legeeritud kiudude täiendavat footonite tumenemise kadu oluliselt vähendada, saavutades madalate kuludega sadade vattide väljundvõimsuse. See on ideaalne viis footonite tumenemise kõrvaldamiseks suure võimsusega-topelt{7}}kaetud ütterbium-legeeritud kiudlaserites. Tõhus viis nähtuse muutmiseks
Omadused:
suur väljundvõimsus 160 vatti
keskpunkti lainepikkus 793 nm
patenteeritud sidumistehnikad
kõrge efektiivsus, kõrge stabiilsus ja väga hea kiire kvaliteet
Rakendus:
Kiudlaserpumpamine
Tahkislaserpumpamine
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Andmeleht
Toote nr: FC793DL160
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 793 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 160W |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 12A |
| Lävivool Ith | 2A |
| Tööpinge Vop | 40V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/kraad |
Joonistamine
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Kuum tags: 160w 793nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










