Kirjeldus
75W 793nm fiibersidestatud dioodlaser
Ülevaade
Omadused:
Nende seadmete põhifunktsioonide hulka kuuluvad 75 vatti väljundvõimsus, 793 nm lainepikkus ja 1900 nm-2100 nm tagasisidekaitse. Neil on ka 200 µm kiudude südamiku läbimõõt. Need laserid on toodetud spetsiaalsete kiudude ühendamise tehnikate abil, mille tulemuseks on suure tõhususe, stabiilsuse ja suurepärase kiire kvaliteediga mahutooted.
Peamised rakendused:
Fiber- ja DPSS-laserpumbad
Masinanägemine
Optogeneetika
Fotoluminestsents
Hambaravi
Fotodünaamiline teraapia
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Andmeleht
Toote nr: FC793DL75
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 793 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 75W |
| Spektri laius FWHM | 5nm |
| Kalde efektiivsus | 15W/A |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1.5~2m |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 3.5A |
| Lävivool Ith | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 34V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 40% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/kraad |
Joonistamine
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Kuum tags: 75w 793nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










