808 nm fiibersidestatud dioodlaser sihtkiirega
Omadused
Brandnew tarnib kiudühendusega laserdioode, mis kasutavad professionaalset sidestustehnoloogiat ja millel on mitmeid eeliseid, nt kompaktne disain, stabiilne väljundvõimsus, suur võimsus, kõrge efektiivsus ja mugav pakend. Täpne töötlemine ja kõigi moodulis olevate optiliste elementide hoolikas joondamine võimaldab tala ühendada optilise kiuga.
Valikud
Saame pakkuda erineva struktuuriga standardset kiudpistikut, nagu FC, ST ja SMA{0}}.
FC-l on kindel struktuur, pistiku pind võib olla tasane (PC) või 8-kraadine kalle (APC).
ST-l on bajonettringikujuline pistik ja lihtne kasutada.
SMA{0}} on valmistatud metallist, mida kasutatakse sageli suure võimsusega laseris, kõrge temperatuuritaluvuses ja kiires kuumenemises.

Andmeleht:
Toote nr: FC808CB3
| 808nm kiir | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808nm ±5nm |
| Väljundvõimsus | 3W |
| Spektri laius FWHM | 5nm |
| Töövool Iop | 4A |
| Lävivool Ith | 0.7A |
| Tööpinge Vop | 1.7V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Sihttala | |
| Keskmise lainepikkus λ | 650 nm ± 10 nm |
| Väljundvõimsus | 10mW |
| Töövool Iop | <100mA |
| Tööpinge Vop | <2.3V |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >60 mm |
| Puhvri läbimõõt | 320 um |
| Kiudkatte läbimõõt | 220 um |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Fiber Connector | FC/SMA905/ST |
| Kiu pikkus | 1M |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Plii jootmistemperatuur, max 10 sek | 250 kraadi |
Suuruse joonis

Kuum tags: 808 nm kiudühendusega dioodlaser koos sihtkiirega tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas















