808nm kiudühendusega laserdiood
Toote ülevaade:
808nm, 350 W laserdiood - suure võimsusega kiudühendusega moodul
Täiustatud sidumisefektiivsuse protsessid võimaldavad neil moodulitel pakkuda kuni 95% väljundvõimsusest 0.16 NA piires.
Mitmemoodne pumbamoodul pakub suurt heledust, väikest suurust ja lihtsustatud soojusjuhtimist. Dioodid töötavad iseseisvalt jaotatud soojusallikatena, võimaldades õhk- või vesijahutusega arhitektuure prognoositava suure töökindlusega.
Põhijooned
Kõrge töökindlusega multi-single emitter disain
200 μm südamiku läbimõõduga kiud pigtail
95% võimsus NA-s: 0.16
Tagasipeegelduse isolatsioon 1040 nm - 1200 nm
Spetsifikatsiooni leht
Toote number: FC808DL350
| Optiline | |
| Keskmine lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 350W |
| Fiber | |
| Kiu südamiku läbimõõt | 200um |
| Kiu pikkus | 1.0m, saab kohandada |
| Kiu numbriline ava | 0,22NA |
| Elektri | |
| Töötav vool | 12A |
| Läve praegune | 2A |
| Tööpinge | 80V |
| Thermal | |
| Testi temp. | 25 °C |
| Laine temp. Koefitsient | 0,35 nm/°C |
Paketi joonis
Dioodlaserite nõuetekohane käsitsemine ja kasutamine
Dioodlaserid on väga vastuvõtlikud ESD ja nende ohutut tööpiirkonda ületavate temperatuuride kahjustustele. Kasutajal soovitatakse nende käsitsemisel kasutada hoolt ja nõuetekohaseid ESD ohutustavasid, et vältida laseri kahjustamist. Seadme optimaalse jõudluse ja töökindluse tagamiseks tuleks kasutada õigesti hinnatud madala müratasemega vooluallikat, madala soojustakistuse kinnitust ja temperatuuriregulaatorit.
Kuum tags: 808nm kiudühendusega laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










