Kirjeldus
400 W 915 nm pumba kiudühendusega laserdiood
Eelised:
laserkiip Jenoptik Saksamaalt
substraat/kest päritTecnisco Jaapanist
kiud Saksamaalt Nufernist
eluiga: üle 10000 tunni
Suure võimsusega laserdiood, võib selle dioodi jaoks varustada ka draiveriplaadiga
Lai kasutusala, näiteks lasermärgistamine, lasergraveerimine, laserlõikamine, kiudlaseriga pumpamise allikas

Spetsifikatsioonileht
Toote nr: FC915DL400
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915±10nm |
| Väljundvõimsus | 400W |
| Spektri laius FWHM | 10 nm |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | 60 mm |
| Fiber Core | 200 um |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | Paljas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 26A |
| Lävivool Ith | 1.1A |
| Tööpinge Vop | 32V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur | -30~70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm/℃ |
Mõõtmed

Kuum tags: 400w 915nm pumba kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










