Kirjeldus
850 W 915 nm fiibersidestatud dioodlaser
See suure võimsusega 915 nm laserdiood genereerib pidevlaine optilise väljundi 850 vatti, mis juhitakse läbi 220-mikromeetrise kiudpatsi. Kasutades keerukaid sidestustehnikaid, on nendel moodulitel erakordne 95% väljundvõimsus 0,22 numbrilise ava (NA) piires. Usaldusväärse mitme ühe emitteriga konstruktsiooniga moodulid paistavad silma tõhusa soojuse hajutamise poolest pakendis, tagades märkimisväärse soojustõhususe kogu nende pikendatud tööea jooksul.
Kasutamine
Teaduslik
Laserpumpamine
Laserkeevitus

Spetsifikatsioon
Kauba nr:FC915DL850
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915nm±10nm |
| Väljundvõimsus | 850W |
| Töörežiim | CW |
| Fiber | |
| Kiud tuum | 220 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber pistik | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 45A |
| Lävivool Lth | 2A |
| Tööpinge Vop | 45V |
| Soojus | |
| Test Temp. | 25 kraadi |
Mõõdud:
Kuum tags: 850w 915nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










