600mW 976nm stabiliseeritud laine laserdiood
Funktsioonid:
Need seeria 980 nm pumbamoodulid kasutavad tasapinnalist konstruktsiooni, mille kiip on alamkandjal. Suure võimsusega kiip on hermeetiliselt suletud epoksiidi- ja voovabas 14-kontaktilises liblikas ning varustatud termistori, termoelektrilise jahuti ja monitori dioodiga.
Need seeria 980 nm pumbamoodulid kasutavad emissiooni lainepikkuse"lukustamiseks FBG stabiliseerimist. See pakub müravaba kitsariba spektrit isegi temperatuurimuutuste, ajami voolu ja optilise tagasiside korral. Lainepikkuse valik on saadaval rakenduste jaoks, mis nõuavad suurimat spektrijuhtimise jõudlust suurima saadaoleva võimsusega. See moodul vastab TelcordiaGR-468-CORE-i nõuetele.
Tehnilised andmed:
Toote nr: FC974SM600
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±2 nm |
| Väljundvõimsus | 600mW |
| Spektri laius FWHM | 2 nm |
| Elektriline | |
| LDForward Current | 1100mA |
| LD vastupidine vool | 10uA |
| LD vastupidine pinge | 2V |
| PD edasivool | -10mA |
| Termistor kΩ/β (25 ℃) | 10±5%/3900 |
| TEC töövool/pinge | 2A/3.5V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | -5~75℃ |
| Säilitustemperatuur | -40-85℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,02 nm/℃ |
Joonistamine

Kuum tags: 600mw 976nm stabiliseeritud laine laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










