Kirjeldus
10W 1940nm fiiberdioodlaser plasti keevitamiseks
Funktsioonid:
Suur väljundvõimsus
200um või 400um kiudsüdamik valikuline
Kõrge dünaamiline ulatus
Kõrge efektiivsusega
Standardne madala hinnaga pakett
Peamine rakendus: plasti keevitamine

Andmeleht
Toote nr: FC1940DL10
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1940nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Fiber | |
| Fiber Core | 200 um |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 2.3A |
| Lävivool Ith | 0.4A |
| Tööpinge Vop | 38V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur | -20~70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/℃ |
Üksikasjalik läbimõõt:
![7(~V]O$D{LLOC@$T$@B3512](/Content/uploads/202098745/20200914142423d0a5f2effefd405b84911a2d2162ee87.png)
Kuum tags: 10w 1940nm kiuddioodlaser plasti keevitamise tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










