150mW 830nm liblikas lainepikkusega stabiliseeritud kiuddioodlaser
Omadused:
- 830 nm lähiinfrapuna lainepikkuse stabiliseerimisega
- 150 mW madala võimsusega-stabiilne pidevlaine väljund, 105 um kiudtuum
- Standardpakett Butterfly, integreeritud soojusjuhtimine
Rakendused:
- Täpne optiline andur: tuumvalgusallikas fiiberoptiliste sensorsüsteemide jaoks, laserkaugusmõõturid
- Biomeditsiiniline tuvastamine: rakendatakse in-vitro diagnostikainstrumentides, bioloogilises koe spektraalanalüüsis
- Labori optoelektroonika uurimis- ja arendustegevus: 830 nm lainepikkuse jõudluse testimiseks, materjalide interaktsiooni laser-uuringud
- Tööstuslik mikro{0}}mõõtmine: nihke täpseks mõõtmiseks, pinna kareduse tuvastamiseks

See 150 mW 830 nm kiuddioodlaser on konstrueeritud professionaalse lainepikkuse stabiliseerimistehnoloogiaga, mis on ühendatud Butterfly paketi, 105 um fiibersüdamiku ja standardse FC/PC-pistikuga, mis tagab üli-stabiilse madala-võimsusega pideva-laineväljundi koos ühtlase spektraalse jõudlusega. Integreeritud Butterfly pakett optimeerib soojusjuhtimist ja reaalajas võimsuse jälgimist-sisseehitatud-PD kaudu, tagades usaldusväärse töö-muutuvates tööstus-/laboritingimustes, samas kui FC/PC-pistik võimaldab sujuvat ja madala{10}}kaoga integreerimist täpsete optiliste sensor- ja tuvastussüsteemidega.
Andmeleht
Toote nr: FC830WS015
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 830 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±0,5 nm |
| Väljundvõimsus | 150mW |
| Spektri laius FWHM | 0,1 nm |
| Kalde efektiivsus | 0.8W/A |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Connector | FC/PC |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 1.2A |
| Lävivool Ith | 0.4A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Termistor kΩ/ (25 C) | 10±5%/3450 |
| TEC töövool/pinge | 2.5V/6.3V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-50 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,01 nm/kraadi |
| Lainepikkuse voolukoefitsient | 0,05 nm/A |
Joonis:

Kuum tags: 150mw 830nm liblikas 105um kiuddioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










