Kirjeldus
300mW 635nm fiibersidestatud dioodlaser
Ülevaade
Omadused:
Suure väljundvõimsusega 635nm laserdiood
Lai kiudude vahemik alates 300 mW-5 W väljundvõimsusest alates 105 μm kuni 200 μm südamikukiududest
Kitsa joone laius ±3 nm piires
Kõrge heledus ja kõrge haakeseadise efektiivsus
Rakendus:
Fiiberoptilise kontrollija, valgusallika, kiudlaserpumba allika, tahkis{0}}laserpumba allika, laserkeevituse, biomeditsiinilise ja materjalitöötluse jne disain

Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: FC635DL300
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 635 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 300mW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 700mA |
| Lävivool Ith | 180mA |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-70 kraadi |
Joonistamine
![product-1-1 ]_KM[_6_DGH6B5I7Q6UHYYH](/Content/uploads/202098745/20200731101927216bebbd2c794d6da589cf50f4503eb5.png)
Kuum tags: 300mw 635nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










