800W 976nm suure võimsusega kiud-ühendatud dioodlaser
800W 976nm suure võimsusega kiudühendusega dioodlaser, mis on suure väljundvõimsuse ja heleduse suurepärane kombinatsioon, on tagatud ulatusliku töökindluse testimisega mitmesugustel töötemperatuuridel, ajamivooludel ja eluaegsetel testidel.
Põhijooned:
Kuni 800W CW väljundvõimsus
976nm standardne lainepikkus
220 μm südamiku läbimõõduga MM kiud
0.22 Numbriline ava
Väga tõhus
Väga stabiilne
Ülim tala kvaliteet
Pikk dioodi eluiga
Äärmuslik heledus
Mitu ühe emitteriga dioodlaserit
Kõrge töökindlus
1040 – 1200 tagasiside kaitse
Spetsifikatsioon:
Päevakorrapunkti nr. FC976DL800
| Optiline | |
| Keskmine lainepikkus | 976±10 nm |
| Väljundvõimsus | 800W |
| Spektraallaius FWHM | 6nm |
| Kalde efektiivsus | 18W /A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >65mm |
| Kiu südamiku läbimõõt | 220um |
| Kiu numbriline ava | 0,22NA |
| Kiu pistik | Paljas ots |
| Elektri | |
| Praegune Iop | 25-28A |
| Läve praegune ith | 1.1A |
| Tööpinge Vop | 62 ~ 64V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 43% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 15 ~ 35 ° C |
| Säilitamise temperatuur | -20-55°C |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,35nm/°C |
Paketi joonis
Kuum tags: 800w 976nm suure võimsusega kiudühendusega dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










