1W 1064nm üherežiimiga kiudühendatud dioodlaserit
1W 1064nm üherežiimilise kiu ühendatud dioodilaseri lainepikkuse tolerantsil on ainult ± 1 nm, kusjuures võib muuta dioodlaseri draivi tõhusamaks ja stabiilsemaks, kasutades professionaalset sidumistehnoloogiat, millel on mitmeid eeliseid ja seda rakendatakse turul laialdaselt. See sobib meditsiiniliseks ja kiudude uurimiseks

ülevaade
Funktsioon
Paljasotsa kiudühendus HI1060 kaudu
TEC, PD, Thermistor on saadaval
1 W väljundvõimsus 1064nm kiuduga ühendatud dioodlaseriga
Kõrge kvaliteediga ja suure tõhususega tagapakett
Rakendus
Teaduslik reserch
Meditsiiniline
Materjali töötlemine
Ir -valgustus

Spetsifikatsioon:
Üksuse number: FC1064SM1
| Optiline | |
| Kesklainepikkus | 1064nm |
| Lainepikkuse tolerants | ± 1Nm |
| Väljundvõimsus | 1W |
| Kiudaine | |
| Kiudaine | Tere 1060 |
| Kiu pikkus | >1m |
| Pistik | Paljas ots |
| Elektri- | |
| Töövool | 1600mA |
| Lävivool | 60mA |
| Tööpinge | 2.5V |
| TEC | 2.5A/4.8V |
| PD | <2000uA |
| Termistor | 10+5%/3450 |
| Soojus- | |
| Testi temp. | 25 aste |
| Ladustamise temp. | -20 ~ 50 kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: 1W 1064nm üherežiimiga kiudühendusega dioodlaseritarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










