80mW 1550nm DFB laserdiood
Need ühesageduslikud 1550 nm DFB laserdioodid pakuvad kuni 80 mW laseri väljundvõimsust väga kitsa joonelaiuse emissiooniprofiiliga 150 kHz. Need laserid on ka lainepikkusega häälestatavad.
DFB lasereid kasutatakse sellistes rakendustes nagu andurid, telekommunikatsioon, spektroskoopia ja aatomifüüsika. Lainejuhi moodustamiseks kasutavad nad pooljuhi aktiivse võimenduse piirkonnas Braggi difraktsioonvõre. Need 1550 nm seadmed on tööstusharu standardne liblikapakett, millel on "Type 1" pin konfiguratsioon. Liblikapakett on elektriliselt ujuv, mis võimaldab paigaldamisel paindlikkust ja eelvooluallika valiku paindlikkust. Liblikapakett sisaldab sisemist 10K termistorit, TE jahutit ja monitori fotodioodi.
Funktsioonid:
Ühemoodilise emissioonispekter
150 kHz laserspektri joone laius
Ühemoodiline või polarisatsiooni säilitav kiud, lõpetatud FC/APC-ga
14-Nõela liblika pakett; Integreeritud TE jahuti, termistor, monitor PD
Andmeleht:
Toote nr: FC1550DFB80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 80mW |
| Kalde efektiivsus | 0,2 mW/Ma |
| Joone laius | 150 kHz |
| Külgrežiimi summutamise suhe | 45 dB |
| Fiber | |
| Kiu tüüp |
SMF |
| Fiber jope |
900um/250um tihe puhver |
| Elektriline | |
| Lävivool Ith | 50mA |
| Maksimaalne vool | 500mA |
| Edasivoolu pinge | 2V |
| TEC ajami vool | 2A |
| TEC ajami pinge | 3.4V |
| Termistori takistus | 10kΩ @ 25 kraadi |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | -20-65 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-85 kraadi |
| SLD kiibi temperatuuri seadistus | 25 kraadi |
Pakendi joonis
Kuum tags: 80mw 1550nm dfb laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










