Kirjeldus
800 W 808 nm dioodlaserriba ML esteetika jaoks
Omadused:
- 800W väljundvõimsus, 808nm kesklainepikkus, 16 laserriba
- Saadaval on muu lainepikkus ja väljundvõimsus
- Kõva joodisega kokkupanemise tehnoloogia, töökindlam
- 20 kuud garantiiaeg
Rakendused:
- Karvaeemaldusmasina käepideme remont
- Naha noorendamine
- Tätoveeringu eemaldamine


Andmeleht
Toote nr: WC808VS800
Kauba nimi: 800 W dioodlaserriba ML esteetika
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 800W |
| Baaride arv | 16 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Töörežiim | QCW |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~28V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Joonis:

ML-i terviklik lähenemine karvade lasereemaldusseadmetele pakub enamat kui lihtsalt kiire lahendus; see pakub ka püsivaid ja kauakestvaid{0}}tulemusi, mis parandavad naha kvaliteeti ja välimust. Meie 800 W võimsus on loodud spetsiaalselt-ML jaoks, mis ei ole mitte ainult terviklik lähenemisviis nahavigade lahendamisele, vaid rõhutab ka tervise tähtsust. See 800 W vertikaalne virn aitab klientidel saavutada selge ja terve naha ning võimaldab neil end oma nahas taas elavana tunda.

Kuum tags: 800w 808nm dioodlaserriba ml esteetika tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










