808nm dioodlaserite virn Venus Velocity karvaeemaldusseadme jaoks
Põhijooned:
Optimaalne lainepikkus 808 nm
Kõrge tippvõimsus kuni 2400W
Spetsiaalselt disainitud Venus Velocity dioodlaseriga karvade eemaldamise seadmele
Andmeleht:
Toote nr: WC808VS1600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 16 |
| Töörežiim | QCW |
| Impulsi laius | 40 ms |
| Emitter suurus | 10x13,2 mm |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 25A |
| Tööpinge Vop | 29V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50 protsenti |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/kraadi |
Pakendi joonis

Miks valida oma partneriks BrandNew Technology?
(1). Professionaalne dioodlaseri tarnija, mitte masina tarnija.
(2). Lai tootevalik koos igasuguste karvaeemaldusmasina dioodlaserribadega. Paljud moodulid isegi laos kiire tarneajaga.
(3). Pakkuge kohandatud dioodlaserriba, lihtsustage arendustöötlemist, parandage kogu seadme stabiilsust ja kiirendage turustamist.
(4). Professionaalne tehnoloogiline tugi, 24-tunnine õigeaegne reageerimine.
(5). Uksest ukseni tarnimine ametliku DHL-i kaudu. 3-5 tööpäeva üle maailma.
(6). Rikkalikud kogemused impordi ja ekspordi protsessiga.
Kuum tags: karvade eemaldamise 808nm dioodlaser veenuse kiiruse tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










