Kirjeldus
Dioodlaserseade Alma sopranile
Seda kasutatakse Alma Soprano käepidemete parandamiseks ja asendamiseks.
GG gt; Dioodlaservarda Saksamaalt
GG gt; eluiga: üle 10000 tunni
GG gt; Spetsiaalne disain karvade eemaldamiseks mõeldud käepidemele


| Mudeli nr. | E |
| Lainepikkus | 808 ± 5 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baari numbrid | 12 |
| Baar baari ruumi | 2,05 mm |
| Töörežiim | CW |
| Tüüpiline töövool | 60A |
| Maksimaalne töövool | 90A |
| Tüüpiline lävivool | 15A |
| Maksimaalne tööpinge | GG lt; 24 V |
| Kiire telje lahknemine (FWHM) | 39Kraad |
| Aeglase telje lahknemine (FWHM) | 8Kraad |
| Töötingimus | hukkamõistev õhkkond, koristustuba |
| Eeldatav eluiga | 10000 tundi |
| Tüüpiline samm baaris | 1,8 mm |
| Vooluhulk | 3.6L / min +-10% |
| Vee temperatuur | 25+-3°C |
Kuum tags: dioodlaserseade almasoprani tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










