Kirjeldus
5 baari 500 W dioodivirn ankruvaba laseri jaoks
Funktsioonid:
Kõrge efektiivsusega
Kõrge optiline väljundvõimsus 100 W baari kohta.
5 baari, tulpade arvu saab kohandada, kuni 10 baari.
Korrosioonikaitse, kõvajoodispakendamise tehnoloogia
Vee kvaliteedinõuded ei ole kõrged (ei ole vaja vett deioniseerida, kuid veeosakesed<>


Spetsifikatsioonileht
Toote nr: WC808VS500
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 5 |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~100A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~12V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Joonistamine
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Kuum tags: 5 baari 500 W dioodivirn ankruvaba laseri tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










