600W 808nm dioodlaserriba moodul
600 W 808 nm dioodlaserriba moodul võib hõlbustada tõhusat soojuse hajumist, kuna iga dioodi tekitatud soojust saab läbi virnastruktuuri ära juhtida. See on stabiilse jõudluse ja töökindluse säilitamiseks ülioluline
Eelised:
10 baari, standardsuurus
Solder Tech: AuSn, mis on parem ja stabiilne
Coherentist ja Jenoptikist imporditud paljas baar, maailma tippkvaliteet
Maksimaalne impulsi laius: 400 ms; Maksimaalne töötsükkel: 40%
Väljundvõimsus: 50A-570W; 52A-600W



Andmeleht
Toote nr: WC808VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 50W/60W |
| Baaride arv | 10 |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A/60A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~19V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis

Remonditeenus:
Kui teil on elementaarsed kokkupanekuoskused, saate otse tellida meie laservirna.
Kui ei, siis saate käepideme meile saata, montaažiteenus on tasuta, peate tasuma ainult laseri virna ja saatmise kulud.
Kuum tags: 600w 808nm dioodi laserriba mooduli tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










