CW Diode Laser Bars Stack
TheCW Diode Laser Bars Stackon suure{0}}jõudlusega suure-võimsusega lasersüsteem, mis on loodud suure tõhususega pidevlaine (CW) väljundiks. See mitme laserdioodi ribade virnastatud konfiguratsioon pakub olulisi eeliseid võimsuse skaleerimisel, kiire kvaliteedil ja soojusjuhtimisel, muutes selle ideaalseks tööstus-, teadus- ja kaitserakendusteks. Keskendudes töökindlusele, energiatõhususele ja suurele heledusele, sobib see laserpinn suurepäraselt selliste rakenduste jaoks nagu materjalitöötlus, laserpumpamine ja meditsiiniline ravi.
Peamised omadused:
Töörežiim:Continuous Wave (CW) töö ühtlase ja stabiilse väljundvõimsuse tagamiseks.
Väljundvõimsus:Olenevalt konfiguratsioonist võib pakkuda mitme{0}}kilovatist väljundit, pakkudes skaleeritavat jõudlust.
Tala kvaliteet:Suurepärane kiire kvaliteet (Gaussi{0}}lähedane) koos võimalusega vastavalt süsteeminõuetele edasiseks kiireks kujundamiseks või kollimeerimiseks.
Soojusjuhtimine:Täiustatud soojuse hajumise tehnoloogia tagab ühtlase temperatuurijaotuse, väldib termilisi kahjustusi ja pikendab eluiga.

Spetsifikatsioonileht
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 600W |
| Baaride kogus | 6 |
| Spektri laius FWHM | Väiksem või võrdne 5nm |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Kalde efektiivsus | Suurem või võrdne 1,0 W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | Väiksem või võrdne 110A |
| Lävivool Ith | Väiksem või võrdne 25A |
| Tööpinge Vop | Vähem kui 12 V või sellega võrdne |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 55% või suurem |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
| Koefitsient | -0,28nm/kraad |
| Jahutusvedelik | Deioniseeritud vesi |
| Voolukiirus | 0,4–0,7 l/min/baar |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 380 kPa |
| Vastupidavus | 0,25-5MΩ*cm |
Kuum tags: cw diode laservarraste virna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










