16 baari dioodlaserpinn Lefisele
16 baari 50W baari kohta, kokku 800W
Vesijahutusega vertikaalsed virnad VS-seeria (QCW)
AuSn kõvajoodise kokkupaneku tehnoloogia
Standardne suurus, raami saavad kasutajad kohandada.
Jahutusvedeliku voolukanal on suur, nii et voolukiirus võib olla suurem, soojuse hajumise efekt on parem, soojuse akumuleerumise nähtust pole lihtne esineda ja laseri tööolek on stabiilne.
Nõuded vee kvaliteedile ei ole kõrged, voolukanalit ei ole lihtne tõkestada ning kasutus- ja hooldusnõuded ei ole kõrged.
Makrokanalil on suur soojusmahtuvus, mis sobib kõrge tipu ja tugeva impulsi kasutamiseks ning seda saab kasutada QCW töörežiimis.

Andmeleht
Toote nr: WC808VS800
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 50W/baar |
| Baaride arv | 16 |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~45A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~28V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Joonistamine
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Kuum tags: 16 baari dioodlaservirn Lefise tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










