755 808 1064 nm ADSS laserdiood
Funktsioonid:
3 erinevat lainepikkust (755nm+808nm+1064nm)
Saadaval on ka üks lainepikkus.
Ausu jootmine tagab kõrge töökindluse.
10 baari, baaride arvu saab kohandada.
Standardsuurus, spetsiaalne disain enamiku Hiina karvaeemaldusmasinate parandamiseks ja asendamiseks.
Lisateabe saamiseks võtke palun minuga vabalt ühendust! (E-post: info@brandnew-china.com)


Andmeleht
Toote nr: WC781VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 755nm/808nm/1064nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 10 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool | ~50A |
| Lävivool | ~10A |
| Tööpinge | ~18V |
| Konversiooni tõhusus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23~27℃ |
| Filtreeritud veeosakesed | & lt;20 μm |
Pakendi joonis

Remonditeenus:
Kui teil on elementaarsed monteerimisoskused, saate otse tellida meie laservirna.
Kui ei, siis saate käepideme meile saata, kokkupanek on tasuta, peate tasuma ainult laseri virna ja saatmise kulud.
Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma: info@brandnew-china.com
Kuum tags: 755 808 1064 nm adss laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










