Kirjeldus
Eos Ice Premium Three Waves Diode Laser Stack
põhifunktsioon:
- Mitme lainepikkuse funktsiooniga saab seda kasutada erinevate nahahoolduste jaoks.
- Kümme täpselt joondatud laservarrast tagavad ühtlase ja tõhusa energiajaotuse.
- Parem raviefekt ja ohutus.
- Kõrge jõudlus, töökindlus ja lai valik ravitulemusi.
rakendus:
- kosmeetilised hooldused

- Laserdioodide pinu pakub impulsi laiust 400 ms ja töötsüklit kuni 40%, võimaldades laserkiirgust täpselt juhtida.
- FWHM (täislaius poole maksimumiga) 38/12 kraadi suurendab veelgi ravi täpsust ja tõhusust.
- Töörežiim: QCW
Andmeleht
Kauba number:WC781VS1000
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 755/808/1064 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus | 1000W |
| Baari arv | 10 |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Impulsi laius | 400 ms |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 100A |
| Lävivool Lth | 18A |
| Tööpinge Vop | 20V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Jahutusvedelik |
Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/baar | 4L/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Filtreeritud veeosakesed | <20um |
Joonis:

Kuum tags: eos ice premium kolme laine dioodlaserkorstna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










