Karvaeemaldusdioodlaseri virn

Toote kirjeldus
Sellel laserdioodil on makro{0}}kanalid, mis väldivad tavalisi takistustega seotud probleeme. Selles paketis on saadaval suur valik laserribasid ja keskmist lainepikkust saab häälestada vastavalt teie vajadustele.
Laservirnastamise tehniliste omaduste hulka kuulub kõrge ühtlus ja kõrge tippvõimsus. Näiteks 808 nm kvaasi-pideva laine laserdioodide massiibil on kõrge ühtlus ja kõrge tippvõimsus, mis sobib erinevate rakendusstsenaariumide jaoks. Lisaks on laseri virnastamise eeliseks see, et see võib pakkuda suuremat võimsustihedust ja paremat kiirte kvaliteeti, toimides seega hästi tööstusliku töötlemise, meditsiinilise ilu ja muudes valdkondades.
Spetsifikatsioon:
Kauba number: WC808VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus | 500W/600W |
| Baaride arv | 10 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~18V |
| Konversiooni tõhusus | ~50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemp. | 0-55 kraadi |
Suurus:

Kuum tags: karvade eemaldamise dioodlaservirna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










