Kirjeldus
400 W 808 nm laserdioodi riba
PulseLife G-stackid seavad vertikaalse juhtivusega jahutusega QCW dioodivirnade töökindluse standardi.
2–16 baari pooljuhtlaserite virnad kvaasi-CW tööks
Brandnew's proprietary PulseLife hard solder technology enables output powers of >100W/bar QCW and high operating temperatures, with reliability >109 lööki. Saadaval on standardpaketid kuni 16 dioodlaseri ribaga ühes virnas.
Juhtjahutusega QCW massiivid pumpamiseks, valgustamiseks ja otseste dioodide jaoks.

Andmeleht:
Toote nr: CC808HA400
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±10nm |
| Väljundvõimsus | 400W |
| Töörežiim | QCW |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 50 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 10 kraadi |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Sagedus | 1-5Hz |
| Impulsi laius | 5-6 ms |
| Töötsükkel | <2% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 400A |
| Lävivool Ith | 60A |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | -45-+60 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -55-+85 kraadi |
Pakendi joonis:

Kuum tags: 400w 808nm laserdioodvarraste tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










