1800W 808nm horisontaalse korstna dioodi laser
Suure võimsusega 1800W 808nm juhtivusega jahutatud QCW korstna dioodi laserbaar
|
|
Eelised:
Pikk eluiga
Suur võimsus
Kõrge stabiilsus
AuSn sidumine
Rakendused:
Pumpamiseks
Tööstus
Meditsiini
Printimine
Spetsifikatsioonid
| Toote nr: LD808G1800 | |
|
Toote nimi: 1800W 808nm QCW juhtivusega jahutatud korstna dioodi laserbaar |
|
| Optiline | |
| Keskmine lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus riba kohta | 50W |
| Baaride arv | 18 |
| Baaridevaheline vahekaugus | 1.8mm |
| Kiire telje lahknemine(FWHM) | 35Deg |
| Aeglase telje lahknemine (FWHM) | 8. Jagu |
| Elektri | |
| Praegune Iop | ≤30A |
| Läve praegune ith | ≤30A |
| Tööpinge Vop | ≤90V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥42% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 20 ~ 30 ° C |
| Säilitamise temperatuur | 0-55°C |
| Jahutusvedelik | Deioniseeritud vesi |
Pakkimine
Üks tükk juhtumis(vastavalt teie
taotlus).
Tarne
Tavaliselt 1-2 nädalat pärast
makse võeti hästi vastu, FedEx, DHL Express, UPS, TNT.
Maksetähtaeg
T / T või Western Union on teie jaoks
Valikuid.
Tagastusõigus
Tagastamise korral maksab ostja
Saatmiskulud.
KKK
1. küsimus . Pärast müüki
teenus.
1. Pakume kohest 7-päevast tagastuspoliitikat. (7 päeva pärast
esemete kättesaamine)
2. Kui tooted on defektsed, palun teavitage meid 3 jooksul
tarnepäevad.
3. Kõik esemed tuleb tagastada nende algses seisukorras
toetuse või asendamise saamiseks.
4.Kui teil on küsimusi, palun
võtke meiega ühendust e-posti või müügijuhi kaudu.
Kuum tags: 1800W 808nm horisontaalse korstna dioodi laseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










