350W 940nm CW monteerimata laserriba
Pooljuhtlaserid on enamiku tänapäevaste tööstuslike lasersüsteemide keskmes. Olenemata sellest, kas otsene materjalitöötlemine või tahkislaserite, fiiberlaserite või ketaslaserite optiline pumpamine, on monteerimata üksikud emitterid ja vardad elektrienergia esmase valguseks muundamise põhikomponendiks.
Omadused
Unikaalne tehnoloogia kõrgeima töökindluse ja eluea tagamiseks
Võimsus kuni 350 W CW
Lai valik baaride konfiguratsioone
(Emitteri laius, täitmistegur ja õõnsuse pikkus)
Rakendus:
Kiudlaseriga pumpamise allikas
Maa{0}}laseriga pumpamise allikas
Otsene pooljuhtlaser

Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC940SB350
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 940 nm |
| Väljundvõimsus | 350W |
| Töörežiim | CW |
| Emitterite arv | 25 |
| Emitter laius | 200μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Baari pikkus | 10000μm |
| Õõnsuse pikkus | 4000μm |
| Paksus | 110μm |
| Kiire telje lahknevus | 28Deg |
| Aeglase telje lahknevus | 10 kraadi |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Spektri laius | 6 nm |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 340A |
| Lävivool Ith | 19A |
| Tööpinge Vop | 1.75V |
| Konversiooni tõhusus | 55% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
Kuum tags: 350w 940nm cw monteerimata laserriba tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










