100W 808nm dioodlaserkiip
ülevaadet
Omadused:
• Unikaalne AAA epitaksiaaltehnoloogia kõrgeima töökindluse ja eluea tagamiseks
• Kõrge kasutegur
• Kuni 100 W 100 um laiusest emitterist
pakkimispõhimõte:
Keevitustehnoloogia: laserkiibi ühendamise protsess pakendi struktuuriga, tavaliselt kasutatav keevitustehnoloogia hõlmab joodist, jootepastat jne. Keevitamisel tuleb temperatuuri ja keevitusaega täpselt reguleerida, et tagada keevitamise kvaliteet ja vältida laserkiibi kahjustamist.

Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC808SB100
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 100W |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius | 4 nm |
| Emitterite arv | 47 |
| Emitter laius | 100μm |
| Emitter Pitch | 200μm |
| Täitetegur | 50% |
| Riba laius | 10000μm |
| Õõnsuse pikkus | 1500μm |
| Paksus | 125μm |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 105A |
| Lävivool Ith | 18A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Konversiooni tõhusus | 55% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,28 nm / kraad |
PIV diagramm
![product-1-1 A6H`MWJ74VQOV2G)19BA%]V](/Content/uploads/202098745/202001071421296636177.png)
KKK:
Kuidas tellimust edasi teha?
1. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel
2. Saadame teile maksmiseks PI, maksetähtaeg on T/T või Western Union
3. Kui makse on tehtud, korraldame tootmise
4. Tarneaeg on 1-2 nädalat, sõltub erinevast tellimuse kogusest ja soovist.
5. Pärast kohaletoimetamist saadame teile DHL UPS FedEx TNT jälgimisnumbri.
Kuum tags: 100w 808nm dioodlaserkiibi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










