10W ja 18W 915nm ühe emitteriga laserkiip
Tunnusjoon:
Kõrge konversioonitõhusus
Eluiga 2000 tundi
Kohandatud toode
Lühike tarneaeg
Avatud tehnoloogia
BrandNew Laser on mõeldud peamiselt materjalide töötlemiseks, meditsiiniliseks kasutamiseks ja pumpamiseks jne.
Lainepikkus alates 8xxnm ja 9xxnm
suure võimsusega pooljuhtdioodi laserkiip, suure võimsusega riba ja ühe emitteri diood ning neid saab ka kohandada.

Toote spetsifikatsioon:
| Operatsioon | |
| Keskne lainepikkus | 915 nm |
| Optiline väljundvõimsus | 10W |
| Töörežiim | CW |
| Võimsuse modulatsioon | 100% |
| Geomeetriline | |
| Emitter laius | 95um |
| Emitter Pitch | 400 um |
| Õõnsuse pikkus | 4000 um |
| Kiibi kõrgus | 125 um |
| Elektrooptilised andmed | |
| Kiire telje lahknevus | 29° |
| Aeglase telje lahknevus | 9 kraadi |
| Spektri ribalaius | 4 nm |
| Kallaku efektiivsus | 1W/A |
| Konversiooni tõhusus | 52% |
| Lävivool | 0.7A |
| Töövool | 11A |
| Tööpinge | 1.8V |
| Temperatuuri omadused | 0,33 nm/℃ |
| Polarisatsioon | TE |
| LD töötemperatuur | 25℃ |
1. Ülalolevate andmete test temperatuuril 25 ℃, kui pole märgitud teisiti
2. Vältige kasutamist ja ladustamist kondensatsioonikeskkonnas. Kui töötemperatuur ületab, rikutakse seadme eluiga.
3. Eluiga väheneb, kui nimiväljundvõimsus ületab
Kuum tags: 10W 915nm laserkiibi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










