200W 300W 500W 808nm suure võimsusega laserkiip/baar
---- paljad kiibid, mis pole submoundil
Meie laserkiipe/ribasid kasutatakse laialdaselt tööstuslikku töötlemist, meditsiinilist ravi, printimist, teaduslikke uuringuid, valgustust, laserkraami ja muid väljasid . See võib pakkuda klientidele suure võimsusega, pika eluea, suure mahuga, suure mahuga, OEM-i kujundatud laserkiibid erinevatest võimsustest {{{2} under. QCW töörežiimis ulatub väljundvõimsus kümnetest vattidest sadade vattide .
Meie ettevõttel on tugev tootmisvõimsus, kvaliteedikontroll ja logistika tagamise süsteem, mis kõige tähtsam on kiire tarneaeg umbes kaks nädalat .
Peamised omadused:
Kõrge usaldusväärsus ja kõrge kulu jõudlus
Elektro-optiline muundamise efektiivsus kuni 58%
Eluiga ületab 30, 000 tundi .
Kõrge temperatuurikindlus
Täitetegur on 72%,
60 emiteeri .

Spetsifikatsioon:
Üksus nr .: LC808SB300
Üksuse nimi: 300W 808nm Monteerimata laserriba
| Optiline | |
| Kesklainepikkus | 808nm |
| Optiline väljundvõimsus | 300W |
| Töörežiim | QCW |
| Spektri laius | 3.5NM |
| Emitteri arv | 60 |
| Emitteri laius | 120μm |
| Emitteri pigi | 160μm |
| Täitetegur | 75% |
| Ribalaius | 9800-10200μm |
| Õõnsuse pikkus | 1490-1510μm |
| Paksus | 115-135μm |
| Kiire telje erinevus (FWHM) | 39Deg |
| Aeglane telje erinevus (FWHM) | 11C |
| Polarisatsioonirežiim | Te |
| Nõlvaefektiivsus | 1.2W/A |
| Elektri- | |
| Praeguse IOP juhtimine | 280A |
| Läve vool ITH | 30A |
| Tööpinge VOP | 1.9V |
| Muundamise efektiivsus | 55% |
| Soojus- | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraad |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,28nm/ kraad |
Üksik emitter -laserkiip: 1W 638NM, 8W 755NM, 3W 808NM, 5W 808NM, 10W 808NM, 10W 880NM, 25W 905NM, 50W 905NM, 75W 905NM, 100W 905NM, 150W 9xx, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm, 10Wnm. 1064nm, 3W 1470nm, 3W 1550NM
Multi Emitter Laser Bar: 80W 755NM, 50W 808NM, 100W 808NM, 300W 808NM, 500W 808NM, 100W 940NM, 200W 940NM, 600W 940NM, 35W 976NM, 8W 1470NMMM
Kui teil on lainepikkuse, toite ja muude andmete spetsiaalne taotlus, võtke palun ühendust e -posti aadressil .
Kuum tags: High Power Industrial Laser Chips 200W 300W 500W 808NM tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










