15W 976nm laserdioodi paljas riba
Funktsioonid:
Suure võimsusega paljas kiip, väljundvõimsus kuni 15W
Pikk kasutusiga ja kõrge efektiivsus
Kõrge PCE
Kõrge heledus
Lai valik baaride konfiguratsioone
Suure võimsusega ja suure kiire intensiivsusega IR laserkiirgus
Laialdaselt kasutatav tööstuslikus pumpamises, laservalgustuses, R&D.

Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC976SE15
| Optiline | Tüüp |
| Keskne lainepikkus | 976 nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Töörežiim | CW |
| Emitter laius | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Õõnsuse pikkus | 4000μm |
| Paksus | 95-115μm |
| Spektri ribalaius (FWHM) | 5nm |
| Kallaku efektiivsus | 1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 15A |
| Lävivool Ith | 1.3A |
| Tööpinge Vop | 1.75V |
| Konversiooni tõhusus | 60% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm/℃ |
Jõudluskõvera ja suuruse joonis

KKK:
Millised on teie maksetingimused?
T/T või Western Union, teie valikul.
Aga kohaletoimetamine?
Saame pakkuda uksest ukseni teenuseid õhutranspordiga, olenevalt teie tegelikust soovist. Näiteks DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mis on tarneaeg?
Tavaliselt 3-5 päeva. Kohandatud tooted vajavad 15 tööpäeva.
Kuum tags: 15w 976nm laserdioodi paljaste ribade tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










